SaveLatvia.com

Tuvojas Pārmaiņas...

Ziedots: EUR 4310.51
ENG | RUS | LAT | ESP | DE


Plāns

Mana valsts ir parādā, un mans plāns ir mēģināt palīdzēt Latvijai nokārtot parādsaistības, ko veido aizņēmums no Starptautiskā Valūtas Fonda 1.68 miljardu eiro apmērā, lai valsts var pievērsties pārāda kārtošanai ar tiem, kam tā ir visvairāk parādā- Latvijas iedzīvotājiem.
Es organizēju kampaņu „Glāb Latviju” (angļu valodā „Save Latvia”) un esmu apņēmies iesaistīt atbalstītājus no visas pasaules, aicinot ikvienu atbalstīt manu ieceri ar vismaz simbolisku ziedojumu. Ziedojumu mērķis ir uzkrāt līdzekļus un vēlāk, vienojoties ar valsts vadību, iemainīt tos pret noteiktiem darbiem valstī.
Pasaulē ir vairāk nekā 6.8 miljardi iedzīvotāju, simtiem miljonu kompāniju un organizāciju. Kopā tas ir tik daudz, lai rastos cerība iecerēto sasniegt.

Situācija

2008. gada nogalē Starptautiskais Valūtas Fonds pieņēma lēmumu aizdot 1.68 miljardus eiro Latvijai ekonomikas stabilizēšanai (lasīt vairāk). Un sākot ar 2012.gada februāri ir jāsāk aizņēmuma atgriešana. Līdz tam laikam esmu nolēmis piesaistīt, ja ne pilnu summu, tad vismaz daļu no tās, lai palīdzētu savai valstij un tās iedzīvotājiem. Latvija ir neapskaužamā situācijā, jo tā kā valstij naudas nav, lai atgrieztu parādu un aizdevuma procentus, tiek celti nodokļi, tiek likvidēti pabalsti, tiek apgriezts budžets, samazinātas pensijas, bankrotē uzņēmumi, tiek zaudētas darbavietas, jaunieši pamet dzimteni, iedzīvotājiem zūd cerība uz cilvēka cienīgu dzīvi un ticība valstij un tās vadībai.

Par mani

Mans vārds ir Matīss Bārtulis, esmu 22 gadus jauns juridiskās fakultātes students no Latvijas. Es nepārstāvu nevienu politisko spēku, kā arī neieņemu amatu kādā valstiskā institūcijā vai organizācijā. Es esmu individuāli neitrāla persona, kas ir gatava darīt to, ko nav uzdrošinājušies citi. Esmu biedrības SAVE LATVIA, kas ir dibināta īpaši šai kampaņai un, kam nav peļņas gūšanas rakstura, dibinātājs un biedrs. Es neesmu te, lai izliktos par varoni bet gan, lai rīkotos un iesāktu pozitīvu notikumu ķēdi. Īstie varoņi būs tie, kuri atbalstīs kampaņu „Glāb Latviju” un pievienosies Latvijas glābēju sarakstam.

Ziedojumu pielietojums

Atkarībā no saziedotā apjoma, tiks sagatavota adekvāta priekšnoteikumu pakete visu ziedotāju vārdā ar konkrētiem nosacījumiem, kas Latvijas vadībai ir jāveic, lai saziedotie līdzekļi nonāktu valsts kasē. Vienošanās gadījumā sekos interesants un pozitīvs turpinājums. Tā kā nekas nav ideāls un Latvija nav izņēmums, tad vienošanās gadījumā tiktu novērstas vairākas netaisnības un nejēdzības, kas pastāv šajā valstī. Ja tu esi ieinteresēts kā man izdosies un kādus rezultātus nesīs šī kampaņa, tad pievienojies un seko līdzi notikumiem. Ziedo un palīdzi pietuvoties mērķim. Kopā mēs varam!

Kas notiks, ja valsts vadība nepieņems nosacījumus

Ja valdība atteiksies sadarboties, tad „SaveLatvia.com” uzkrātie ziedojumi valsts kasē nenonāks, bet, sadarbībā ar dažādām organizācijām, ziedojumi tiks izmantoti, lai piepildītu skolas somas, pabarotu trūkumcietējus, veiktu ieguldījumus zinātniskos pētījumos un citur. Iespēju ir daudz, bet tas viss ir atkarīgs no ziedojumu apjoma un tāpēc tas ir atkarīgs no Tevis!

Kāpēc es to daru

Pirmkārt, man patīk darīt nevis nedarīt un domāt kā būtu bijis, ja tomēr es būtu darījis. Otrkārt, cilvēkiem ir tendence gausties, bet nedarīt neko, lai kaut ko mainītu. Saprotu, ka ne visiem ir iespējas un laiks tam. Tāpēc šoreiz pastrādājis esmu es un esmu radījis iespēju ikvienam darīt un kļūt par daļu no projekta. Ceru, ka tie, kas uzzinās par kampaņu „Glāb Latviju”, nepaliks vienaldzīgi un pievienosies Latvijas glābēju sarakstam, kas, kā daļa no vēstures, būs publiski pieejams sadaļā Ziedotāji.

Tavs atbalsts ir svarīgs

Latvijā ir tikai mazliet vairāk par 2 miljoniem iedzīvotāju, tāpēc, lai pietuvotos nospraustajam mērķim, ir ļoti nepieciešams citu valstu iedzīvotāju atbalsts. Gadījumā, ja tev nav interese palīdzēt manai valstij (varbūt tāpēc, ka tavai valtij ir savas problēmas vai arī tu vienkārši līdz šim nezināji, ka tāda valsts kā Latvija pastāv), tad ceru, ka atbalstīsi mani un palīdzēsi pietuvoties šim mērķim, lai redzētu, kādus rezultātus tas var atnest. Pat tikai simbolisks ziedojums no ikviena var paveikt daudz. Mans vārds jau ir Latvijas glābēju sarakstā un Tavs?

Tavs ziedojums palīdzēs veikt varoņdarbu.
Esi varonis arī Tu!
Save Latvia