Kampaņa “Glāb Latviju” ir noslēgusies…

Biedrības SAVE LATVIA rīkotā kampaņa “Glāb Latviju”, kuras mērķis bija piesaistīt finanšu līdzekļus un palīdzēt Latvijai nokārtot parādsaistības ar Starptautisko Valūtas fondu, ir oficiāli noslēgusies un tiek aicināts ierosināt priekšlikumus un balsot par turpmāko uzkrāto ziedojumu likteni.

Laba ziņa… Mēs Vairs Neesam Parādā

svf-atmaksatsLatvija vairs nav parādā Starptautiskajam Valūtas Fondam (SVF). Parādsaistības ir nokārtotas.

Sekmīgi emitējot valsts obligācijas starptautiskajos finanšu tirgos un novirzot iegūtos finanšu resursus starptautiskā aizdevuma atmaksai ir izdevies pilnībā nokārtot parādsaistības ar Starptautisko Valūtas Fondu.

Lai gan to neviens nekad neatklās, bet gribās ticēt, ka politiķi šo parādsaistību nokārtošanu bija izvirzījuši kā prioritāti savā darba uzdevumu sarakstā, jo apzinājās, ka ir tāda biedrība, kam ir izdevies piesaistīt salīdzinoši lielu sabiedrības uzmanību šim jautājumam.

Kampaņas laikā uzkrātie līdzekļi, tiesa gan, ir tikai piliens jūrā salīdzinot ar sākotnējo izvirzīto mērķi, tomēr dzīvē visas lielās lietas sākas ar mazumiņu. Turklāt, paskat, tieši vai netieši ar kampaņas “Glāb Latviju” atbalstu parādsaistības tomēr tika nokārtotas un mērķis tika sasniegts.

Paldies Visiem

Liels paldies visiem ziedotājiem, visiem, kas iesaistījās, visiem, kas atbalstīja, visiem, kas runāja, visiem, kas palīdzēja, sniedza padomus un ieteikumus. Ir labi apzināties, ka apkārt ir tādi cilvēki.

Īpašs paldies mediju pārstāvjiem gan Latvijā, gan ārzemēs par to, ka palīdzējāt nodot ziņojumu sabiedrībai ar televīzijas, radio un laikrakstu starpniecību.

Uzkrāto Ziedojumu Liktenis

Sakarā ar to, ka parādsaistības ar Starptautisko Valūtas Fondu ir nokārtotas, uzkrātie līdzekļi Save Latvia fondā ir zaudējuši savu sākotnējo mērķi, ir nepieciešams lemt uzkrāto ziedojumu turpmāko likteni. Līdz ar to biedrība aicina Tevi izteikt priekšlikumus, kur novirzīt uzkrātos līdzekļus.

Nobalstot par ziedojumu izlietošanas mērķi un iesniegt priekšlikumus var līdz 2014. gada 10. janvārim. Populārākie priekšlikumi tiks pievienoti aptaujai. Ja pievieno jaunu priekšlikumu, lūdzu, norādi precīzu un skaidri saprotamu mērķi. Paldies!

_______________________

Balsošana ir noslēgusies

Liels paldies visiem, kuri piedalījās!

Lūk, rezultāti:

poll-results

Biedrība Save Latvia drīzumā sazināsies ar Ziedot.lv fondu, lai apsvērtu iespējamo sadarbību. Tiklīdz būs vairāk informācija, tā tiks ievietota Save Latvia blogā http://savelatvia.com/blog kā arī sociālajos tīklos: Twitter, Facebook, Draugiem.